Дізнайся більше про місто Жешув

Столицю інновацій в своєму регіоні


Дізнайся більше

01 Жешув - компактне місто.
Це маленьке місто яке має всі переваги великої столиці, та на відміну від столиці не має недоліків які має велике місто.

rzeszow kladka
rzeszow studnia

02 Висока якість життя, на яку впливає, серед інших

● безпека на вулицях (в Жешуві є близько 8 спостережувальних камер на один квадратний кілометр,

● сучасна система громадського транспорту (включає електричні автобуси), система електронної інформації (електронні інформаційні плани на зупинках, що повідомляють вас про час прибуття автобусів), електронні квитки та безкоштовний проїзд для школярів та іноземних студентів.

● якість та чистота повітря

03Освіта та університети. Реальне багатство Жешува - це молоді люди, учні та студенти. Жешув - один з найбільших навчальних центрів у Польщі.

● Університети Жешува забезпечують висококваліфікований науковий персонал та сучасну житлову базу. Politechnika Rzeszowska навчає в галузі пілотажу, авіації та космонавтики. Одне з нещодавно започаткованих областей навчання - медична техніка.

● Uniwersytet Rzeszowski пропонує інноваційні курси підвищення кваліфікації, в тому числі в центрі інновацій та передачі технічних і природних знань та в центрі мікроелектроніки та нанотехнологій. У 2015 році лікарскій факультет був запущений на медичному відділі університету.

● У вищій школі WSPiA Rzeszów існує найсучасніша лабораторія криміналістики в Польщі.

● Університет інформаційних технологій та управління в Жешув є другим в Європі і єдиним в Польщі англо-мовним університетом в галузі управління рухом аеродрому. У сучасному Центрі міжнародної освіти WSiZу студенти можуть використовувати 3D печери, людиноподібних роботів і цілий ряд спеціалізованих лабораторій, в тому числі той, який імітує фондову біржу.

● Жешувскі школи і університети співпрацюють з найбільшими закладами праціб такими як:. PRATT & WHITNEY RZESZÓW S.A., UTC Aerospace Systems, MTU, Borg Warner, Asseco Poland, IDEO, Mercedes, Volkswagen, Audi, які самі також визнають необхідність освіти наступного покоління професіоналів. Вони допомагають молодим людям займатися професіями на замовлених спеціалізаціях, фінансують стипендії та надають роботу випускникам.

● В Жешув протягом багатьох років провели індивідуальні освітні програми для дітей, таких як вивчення китайської мови в дитячих садках або участі в семінарах в Технічному університеті дітей, Дитячий, Університет Натхнення і багато інших проектів.

● Кількість студентів в Жешуві вже перевищила 60 000, з них майже 5 000 - іноземці. Багато хто з них приїжджає до Жешуву через високий рівень освіти в університетах.

04 Місцезнаходження. Жешув розташований за головним маршрутом (автомагістраль А4), що веде від Львова до польсько-німецького кордону, лише за годину їзди від кордону у Корчовій.

Також Жешув має дуже добре залізничне сполучення.

05 Аеропорт Jasionka. Всього в кілька хвилин їзди машиною від Жешува до міжнародного аеропорту в Jasionсi, котрий пропонує прямі зв'язки національні та міжнародні, а влітку також багато чартерів до місць відпочинку.

airport

06 Культурні установи. Культурні та спортивні заходи проходять у місті та на його околицях, багато з яких мають міжнародний характер. Придбали особливу репутацію н.п :. Всесвітній фестиваль Полонія народних ансамблів, що проводяться з 1969 року кожні три роки, Міжнародний фестиваль пісні Карпатія музичний фестиваль в Ланьцуті, організований філармонією Podkarpacka. Естрада Жешовська є організатором Європейського Культурного Стадіону, впровадженого в останні роки в рамках проекту "Східна культура", де представлена культура східної прикордонної території.

rzeszow
rzeszow

07Розваги. Приємно провести час у багатьох ресторанах, пабах та дискотеках. Романтичні кафе на ринковій площі Жешува спокушають особливо в літні вихідні, коли на сцені під відкритим небом відбуваються концерти. Відмінними місцями для відпочинку є парки та великі міські зелені райони з красивими скульптурами, фонтанами та ігровими майданчиками. Протягом більшої частини року в центральній частині міста, в безпосередній близькості від замку та Палацу Любомирського і живописної Алеї під Каштанами, де відбувається шоу мультимедійної фонтанни

08Спорт. Найсучасніший скейтпарк у Польщі обладнаний унікальним подвійним сухим басейном. У заповіднику "Лісія Гура" можна помилуватися багатьма рідкісними тваринами та флорою. Любителі велосипедів скористуються понад 100 км велосипедних маршрутів. Жешувяци використовують багато (в тому числі цілодобових) фітнес-клубів, а також - особливо в літній період - мотузкових парків і спортивно - розважальних споруд, за межами міста є численні курорти і поля для гольфу і кінні центри. Спортивнмй зал Podpromie для волейбольних уболівальників і шанувальників настільного тенісу. На міському стадіоні мотоцикльові ентузіасти можуть стежити за конкуренцією, в якій беруть участь кращі гравці в країні. Команда Asseco Resovia є семикратним польським чемпіоном з волейболу.

rzeszow
rzeszow

09 Шопінг. В Жешуві є два великі торгові і культурні центри (Millenium Hall, Galeria Rzeszów) з загальною площею понад 233 тисяч метрів квадратовий, де пропонуються торгові та розважальні послуги, включаючи кінотеатри, ресторани, фітнес-клуби.

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'
Przeczytaj politykę prywatności