Умови праці

Дізнайся більш детальніше про умови співпраці з нами та про всі плюси які надає компанія


Дізнайся більше

Офіційне працевлаштування

Забезпечуємо можливість оформлення Дозволу на тимчасове проживання після продовження договору з компанією. Виробляємо безкоштовні запрошення на працевлаштування для осіб, які потребують візу. Працевлаштовуємо в рамках Безвізового режиму (Біометричний паспорт).

Працівник має право на відпусткy тривалістю 20 днів на рік, а також можливість короткострокових виїздів у святкові періоди.

Пропонуємо укладення індивідуального договору на працевлаштування на півроку, з можливістю продовження або укладення договору на необмежений строк.

Виготовлення документів

Допомагаємо з документами на період працевлаштування

Здійснюємо податкові виплати за кожного працівника, зокрема сплачуємо внески соціального страхування, внески в Пенсійний фонд, Фонд охорони здоров’я та Фонд соціального страхування (ZUS).

Допомагаємо в продовженні документів на наступний період працевлаштування (Дозвіл на працевлаштування від Воєводи), отриманні тимчасового дозволу на проживання (Karta Рobytu), без необхідності повертатися в України та переривати працю.

Знання мови не вимагається

необхідне знання англійської мови в письмі та мовленні, що дозволить вільне спілкування.

Великом плюсом буде добре знання російської та української мови, адже у нас в фірмі працює близько 10 осіб котрі вільно послугуються цими мовами.

Фірма надає можливість вивчення польскої мови на курсах, кошти яких поносить компанія.

Наші співробітники допоможуть в процесі адаптації, з пошукам житла, розкажуть та покажуть місто.

Постійний розвиток

Фірма надає можливість брати участь у ріхних конференціях, курсах, тренінгах не лише в Польщі але й на території всього Європейського Союзу.

Наші співробітники мають можливість отримувати сертифікати, курси підвищення кваліфікації, мовні курси

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'
Przeczytaj politykę prywatności